Інтер'єр квартири у стилі мінімалізм у ЖК "Зарічний" у Києві

Проект створений для переконаного холостяка, який переїхав з іншого міста. У квартирі з 23 поверху відкривається прекрасний вид на захід і Дніпро. Аскетичний стелю, килимове покриття в колір води і стіни вітальні повідомляють глядачеві про те, що цей простір для того, щоб лежати на затишному дивані, розслабившись, і насолоджуватися видом з вікна. Дерев’яні елементи кольору натурального дуба пом’якшують сувору обстановку, а також виконують функцію поділу простору на зони. Простір і аскетизм інтер’єру – лише зовнішнє враження, насправді квартира дійсно затишна, повітряна і цікава.

Інтер'єр квартири у стилі мінімалізм в ЖК "Зарічний"

Яка була ідея при створенні інтер’єру?
Це проект про аскетизм. Про порожню квартиру для людини, який живе не «понтами», а потребами. Простір спроектовано таким чином, що лежачи на дивані відмінно видно панораму на Дніпро, сидячи за столом можна дивитися телевізор, а зі входу в квартиру можна оглянути весь простір як на долоні. Синій колір – це колір води за вікном, а дерево – улюблений матеріал замовника. Фактурний стелю – фарбований бетон – розповідає про те, що обробка не має великого значення, а затишний диван так і говорить «приляж і відпочинь, залиш свої печалі»

Які побажання замовників, можливо, їх спосіб життя.
Власник – холостяк, який переїхав з іншого міста. У нього з речей – всього лише пара валіз, його побажання було одне – створити спокій з видом на воду, через якого він взяв собі цю квартиру. Ну, і обов’язковий для застосування був синій колір в інтер’єрі.

дизайн квартири у ЖК Зарічний у Києві у стилі лофт Стилістичне рішення. Чим обумовлено, чому саме той чи інший стиль?
Мінімалізм. Нічого іншого тут і не потрібно,

Перепланіровочних рішення. Що було зроблено з точки зору конструктиву і перепланування?
Прибрали пару зайвих стінок, з’єднали основний і гостьовий санвузол, щоб отримати ванну кімнату пристойною площі

Кольорове рішення.
Синій, дерево, сірий

Світловий сценарій.
Зональне освітлення (над столом, над диваном, в робочій зоні, над дзеркалом), периметральні підсвічування, точкове загальне

Яка використана меблі, сантехніка, плитка. З брендами, якщо можна.
Насправді завдання ставилося зробити недорого, але качествнно. Тому тут не так багато брендів. З того, що можна виділити – стіл Skandinave, сантехніка Villeroy, змішувачі Hansgrohe, диван Fama sofa, дерев’яний декор, корпусні меблі, кухня і стелажі під замовлення за моїми особистими ескізами.

З якими труднощами зіткнулися в процесі реалізації?

дизайн квартири у ЖК Зарічний у стилі лофт з видом на ДніпроНаприклад, зі складністю занесення матеріалів. Вантажний виявився досить маленький, до прімру, ковролін в рулонах не вміщався, матеріали для монтажу дерев’яного декору теж. Ще мені було прикро, що замовник відмовився робити вертикальне озеленення після фінального прорахунку кошторису. Замість нього зробили декор з дерев’яних рейок, який я накидала за одну хвилину на коліні. Але основна складність чекала нас при фотосесії – власник напередодні перебрав і зовсім забув про наш візит J вся квартира була завалена недопалками і брудним посудом, нам довелося неабияк попрацювати перед тим, як пофотографувати.

Які найбільш яскраві, цікаві рішення були використані, на Ваш погляд.
Простий бетонну стелю, що контрастує з м’яким затишний диваном, що розмежовує стінка з дерев’яних рейок, дерев’яний санвузол, а також стіл з «живого» дерева.

Декор.

ванна кімната у стилі лофт у ЖК ЗарічнийДекору мінімум – це дерев’яний декор, текстильний декор і декор поличок. Дерев’яний декор, як я вже сказала, промальовані за 1 хвилину на коліні після відмови від вертикальної стінки озеленення. Виготовили woodenshop.com.ua. Текстильний декор підібрали так, щоб він читався як велике світле і затишне пляма і контрастував з бетонною обробкою стелі. Його замовили разом з диваном в салоні меблів Barcelona. А на полиці крім книг поставили те, що подарували друзі на новосілля))

  1. Корпусні меблі та стелажі виконані за кресленнями автора проекту, за індивідуальним замовленням вітчизняними виробниками.
  2. Обідня зона візуально розмежовує простір робочої кухні і вітальні.
  3. Простий бетонну стелю, що контрастує з м’яким затишним диваном, став однією з цікавих дизайнерських задумок.
  4. Світлі відтінки в обробці наповнюють інтер’єр простором і затишком, в той же час служать і хорошим фоном для улюбленого господарем синього кольору.

 

  • Динаміку невеликий гостьовий спальні додають цікаве геометричне стельове рішення з вбудованим освітленням.
  • У господарській спальні не передбачений віконний текстиль. Таке рішення було прийнято для того, щоб господар міг милуватися красивим видом з вікна.
  • Щоб отримати ванну кімнату пристойною площі, автори проекту прибрали пару зайвих стінок, з’єднали основний і гостьовий санвузол.
  • Натуральне дерево – один з домінуючих в інтер’єрі матеріалів, який читається вже в передпокої.

 

мінімалістичний дизайн ванное кімнатиЦе проект про аскетизм. Про порожню квартиру для людини, який живе не «понтами», а потребами. Про те, як можна насолоджуватися не дорогими брендами, а красивим видом з вікна. Про те, що важливо бути, а не здаватися. Простір спроектовано таким чином, що, лежачи на дивані, відмінно бачиш панораму на Дніпро, сидячи за столом, можна дивитися телевізор, а зі входу в квартиру можна оглянути весь простір як на долоні. Проект створений для переконаного холостяка, який переїхав з іншого міста. У квартирі з 23-го поверху відкривається прекрасний вид на захід і Дніпро. Аскетичний стелю, килимове покриття в колір води і стіни вітальні повідомляють глядачеві про те, що цей простір для того, щоб лежати розслабившись на затишному дивані і насолоджуватися видом з вікна. Дерев’яні елементи кольору натурального дуба пом’якшують сувору обстановку, а також виконують функцію поділу простору на зони. Простір і аскетизм інтер’єру лише зовнішнє враження, насправді квартира дійсно затишна, повітряна і цікава. Серед обов’язкових побажань господаря квартири був неодмінно синій колір, який автор проекту дуже вдало застосувала в інтер’єрі. Друге завдання – обмеження по бюджету, тому в інтер’єрі максимально використана оздоблення та меблі вітчизняних виробників.

кухня в квартирі у стилі лофт у Києві

Дизайн кухні у стилі лофт у Київській новобудові у ЖК Зарічний

великий диван у квартири в стилі лофт

довга кімната у стилі лофт, дизайн від студії Ірини Карликової

план квартири у стилі лофт