Дизайн інтер'єру квартири у клубному будинку на Печерську у стилі лофт

Простора квартира на п’ятому і останньому поверсі клубного будинку на Печерську в місті Києві – житло мандрівника, який захоплюється йогою. Приміщення непростий конфігурцаіі вдалося наповнити світлом і затишком.

Дизайн інтер'єру квартири у клубному будинку на Печерську у стилі лофт

У пошуках свободи

Апартаменти на верхньому поверсі клубного будинку на Печерську для авантюриста і мандрівника немов порушують закони земного тяжіння, створюючи простір, де можна практикувати найсміливіші асани

Об’єкт: квартира в клубному будинку на Печерську

Автор проекту: Ірина Карликова

Фото: Сергій Савченко

Текст: Ольга Велещук

Інтер'єр квартири у стилі лофт - витальня та коридор на Печерську у Києві

Простора квартира на останньому поверсі клубного будинку на вулиці Глазунова на Печерську ексклюзивно розроблена київським дизайнером і архітектором Іриною Карликової. Власник апартаментів – мандрівник, практикуючий йог і колекціонер, характер і захоплення якого відображає кожен елемент в інтер’єрі. Загальна площа приміщення – 170 кв. м на останньому рівні будинку, що дозволило втілити давню мрію замовника – камін в квартирі. Планування радикально міняли по проекту автора з метою наповнити її світлом і повітрям.

Дитяча кімната у стилі лофт Печерськ - мінімалізм

Колірна гамма спокійна і досить стримана. Солирующий колір – білий. У ньому виконані цегляні стіни, підлогу і вся кухонна зона, яку гармонійно доповнюють полки і обідній стіл на металевій основі з натурального дерева світлих тонів. Затишку приміщенню додає жива зелень в дерев’яних горщиках. Частина робочої зони автор приховала за колоною, облицьованої дзеркалом з усіх боків, яка завершує ретельно продуманий світловий сценарій, відбиваючи сонячні промені.

Спальня та вітальня у скандинавському стилі Київ

Громадську зону від приватної відокремлює скляна перегородка, відсунувши яку, можна отримати доступ до каміна зі спальні. Кухня і їдальня відділені від вітальні за допомогою масивного дивана з текстилю блакитного і сірого кольорів.

Зліва автор виділила простір для кабінету, де розташувався робочий стіл і стілець з дерева на кілька відтінків темніше від загального тону всієї квартири, а також масивний шафа кольору антрациту з кавовим відливом на всю стіну з драбиною, яка служить додатковим антуражем в кімнаті, а також виконує своє основне призначення. Картина під назвою «Дощ», яка прикрашає стіну над столом, авторства Ірини, яку вона подарувала власнику квартири, як пам’ять про співпрацю. Справа облаштували вихід на терасу.

Ліжко стиль лофт

Вибір меблів привносить певне розмаїття в повсякденне життя: в їдальні стільці відрізняються своїми химерними формами, а в кабінеті своїм позачасовим дизайном. По центру вітальні – дві ткані гойдалки на канатах і гамак, прикріплені до стелі. З огляду на переваги господаря, дизайнер Ірина Карликова гармонійно інтегрувала в житловий простір тканини для заняття флай-йогою, на протилежній стіні від яких розмістили дзеркало на всю висоту таким чином, щоб ніщо не обмежувало рухів під час занять. Кожен з підвісних елементів в квартирі можна з легкістю міняти місцями або знімати, якщо є необхідність. На стелі дизайнер використала дерев’яні балки, які приховують витяжні комунікації і в яких вбудовано основне освітлення – LED-профілі.

Спальня скандинавський стиль Київ

Для званих гостей або раптово наскочили родичів автор проекту створила зону з додатковим спальним місцем у вигляді дивана і робочим столом. За задумом нагадує халабуду, яку кожен хоч раз споруджував в дитинстві. Візуально цій частині кімнати майже не видно за кухнею, але її видає драбина зі світлого дерева і прохід біля. Зверху можна розміститися на м’якому матраці просто відпочити або позайматися йогою. З цієї невеликої кімнати є вихід в гостьовий санвузол через розсувні двері білого кольору. Перепланування приміщення дала можливість автору проекту розкрити весь потенціал простору, вмістивши всі необхідні складові для комфортних пошуків вищого призначення.

Вхід до студії у скандинавському стилі

У господарській спальні панує мінімалізм і чистота форм. З меблів у кімнаті тільки велике ліжко і тумбочки з кожної її сторони. Завдяки білому кольору в оздобленні стін, підлоги і меблів світло безперешкодно проникає всередину через два просторих вікна. Яскравим колірним плямою в кімнаті виступає коркове покриття стіни біля ліжка «під дерево» з ефектом потертості блакитною фарбою.

Зі спальні можна потрапити в простору гардеробну і основну ванну, з коркової устілкой на підлозі, що імітує гальку, з білими цегляними стінами, як і у всій квартирі. Тут розмістили прозору душову та лазню, залишивши достатньо простору для роздумів.

Дизайн інтер'єру студії скандинавський дизайн

вріз 1

За задумом автора проекту, камін поворотний, що дає можливість йому працювати на три зони: вітальню, спальню або терасу

вріз 2

Яскравими кольоровими акцентами в оформленні стін виступають стилізовані «під дерево» шпалери і різнобарвна мозаїка в кухонній зоні

вріз 3

Мінімалістська обстановка в спальні підкреслює загальну задумку вільного світлого простору

Замовити дизайн інтер’єру квартири Київ від Ірини Карликової (067) 447-04-97.