Дизайн інтер'єру квартири у ЖК "Французький квартал" скандинавський стиль

Білосніжна “крихітка” з акцентами в ЖК “Французький квартал” в Печерському районі. Фарбований цегла, корковий підлогу і стіни, дерев’яні підвіконня і багато-багато кумедних речей.

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК "Французький квартал"

Білосніжна «крихітка» з акцентами в ЖК «Французький квартал» в Печерському районі. Фарбований цегла, корковий підлогу і стіни, дерев’яні підвіконня і багато-багато кумедних речей.

Побувавши в оформленої мною квартирі, до мене звернулася дівчина з проханням створити подібну картинку також і в її квартирі. Клієнтка подивилася велика кількість референсів і відібрала з них все найсвітліше і затишне.

Кухня у скандинавському стилі у ЖК Французський квартал Київ

З минулого квартири планували забрати тільки квіти тому постало питання – як оформити інтер’єр з нуля.

Очевидно було, що для того, щоб зробити квартиру площею 48м2 просторіше, потрібно використовувати світлі кольори і дзеркала, а також різноманітні фактури та тони для створення плановості. Моя ідея була в тому, щоб йти до мети найкоротшим шляхом – нам треба було зводити стіни – ми звели їх із цегли і пофарбували, таким чином отримавши сучасне рішення – фарбований цегла в інтер’єрі. А стеля спочатку мав дуже красиву структуру монолітної плити – і ми вирішили цим скористатися, пофарбувавши бетон.

Скандинавський дизайн кухні - хай тек + лофт. ЖК Французький квартал

По всій квартирі покладений корковий підлогу, за винятком балкона. Синя дошка – це також клейова пробка Corkstyle. Синій колір – колір дали, білий колір – колір, якого немає. Виділяються чорні рамки перегородок двері, деталі освітлення і картини, які написала сама власниця.

Наступним сплив питанням було питання – як вибрати диван в інтер’єр? Завдання було нелегке, потрібен був одночасно диван на ніжках, кутовий і розкладається. Ми знайшли потрібну модель в «блищить», але розмір кутовий частини був на 10 сантиметрів довше, ніж нам потрібно. Оскільки терміни не дозволяли пошити новий диван на замовлення, ми купили цей диван і відразу вкоротили кутовий модуль.

Кухня та зал у скандинавському стилі у ЖК Французький квартал у Києві

Якщо є квартира, в якій я мріяла б жити сама, так це саме цей малюк в ЖК «Французький квартал».