Як створити приголомшливий скандинавський дизайн інтер'єру?

Кухня скандинавський стиль КиївСкандинавський дизайн інтер’єру відрізняється мінімалізмом, простотою і функціональністю. Хоча скандинавський дизайн існує з 1950-х років, він все ще залишається популярним трендом у дизайні інтер’єру і сьогодні.
Школа модернізму визначає, шо скандинавський дизайн – це дизайнерське рух, у якому особлива увага приділяється функціональності і простоті. Сюди також входить використання натуральних матеріалів, таких як шкіра, дерево. Крім того, на скандинавський дизайн інтер’єру часто впливає зв’язок з природою, яка поєднує у собі природні форми, абстракцію та використання природних елементів.
Якщо ви хочете створити скандинавський дизайн для свого приміщення, але ви не зовсім впевнені, як з ним працювати, наші дизайнери інтер’єрів зі студії дизайну Ірини Карликової поділяться з вами 10 кращими ідеями про те, як придумати приголомшливий скандинавський дизайн інтер’єру.

Аксесуари та теплий текстиль

Теплі кольори у кімнаті - скандинавський дизайн
У більшості країн Скандинавського регіону клімат з дуже низькими температурами. Таким чином, використання теплих ковдр, килимів, хутряних елементів і текстилю є загальним для скандинавського домашнього декору. Цей текстиль може прийти в формі килимів, які зроблені з вовни, овчини або мохеру. Аксесуари з теплих тканин – відмінний спосіб додати кімнаті затишок і тепло, особливо взимку.

Вибираємо прості декоративні акценти

Як уже згадувалося, скандинавський дизайн інтер’єру – це все про простоту. Тому, коли справа доходить до скандинавського дизайну квартири, завжди вибирайте ті декоративні акценти, які мають простий дизайн. Можливо, ви можете прикрасити стіл у вітальні елегантними керамічними вазами. Щоб додати текстуру і витончений колір вашого скандинавському інтер’єру, прикрасьте свої дивани подушками з простими геометричними принтами.

Поєднання дерева і металу

Поєднання дерева та металу - скандинавський дизайн квартири
Скандинавський дизайн використовує дерев’яні елементи не тільки в підлогових покриттях, а й в меблів і сантехніці. Таким чином, в скандинавському будинку зазвичай є дерев’яні журнальні столики і стільці для меблів. Однак недавні тренди скандинавського стилю в оздобленні поєднують в собі використання металевих і дерев’яних елементів. Наприклад, мідні бра і латунні підвіски можуть бути встановлені в дерев’яній стелі, щоб додати мерехтіння і сяйво всьому простору.

Прикрашаємо домашніми квітами і рослинами

Прикрашаємо рослинами кімнати у квартирі зі скандинавським стилем
Наші дизайнери інтер’єру від студії дизайну інтер’єру Ірини Карликової настійно рекомендують додавати натуральні елементи в ваш скандинавський дизайн інтер’єру, щоб у вашому інтер’єрі був живий елемент кольору і краси. Коли справа доходить до цього, подумайте про прикрасу вашої скандинавської вітальні або залу кімнатними рослинами і живими квітами. Насправді, наші дизайнери вважають, що свіжі квіти є необхідністю в кожному скандинавському будинку. У скандинавському регіоні вулиці часто вистелені квітковими тротуарами, продаються свіжі квіти і тюльпани всіх кольорів. Тому ваш скандинавський дизайн повинен включати квіткові елементи і свіжі квіти.

Фокус на нейтральних кольорах

Нейтральні кольори у дизайні інтер'єру
Існує особлива палітра кольорів, яка пов’язана зі скандинавським декором, включаючи відтінки сірого, білого, коричневого і чорного. Тому при оформленні скандинавської квартири зосередьтеся на використанні цих нейтральних кольорів, щоб створити чистий і заспокійливий ефект для вашого скандинавського дизайну будинку. Наші дизайнери зі студії також запропонують вам додати кольору, такі як фуксія і морська зелень. У типовому скандинавському домашньому декорі стіни часто фарбують в білий колір, щоб меблі і декоративні елементи виділялися.

Не захаращувати простір кімнат!

Не захаращуємо простір у скандинавському дизайні
Однією з найважливіших характеристик скандинавського дизайну інтер’єру є те, щоб простір було вільним від перешкод. Тому слід уникати непотрібних речей, а місця для зберігання повинні бути акуратно організовані. Коли справа доходить до скандинавського декору, необхідно слідувати приказці «менше – більше», щоб простір виглядав менш захаращені і більш візуально розслаблюючим.

Вибирайте світлі підлоги

Обираємо підлогу білого кольору
Настінне килимове покриття не відповідає скандинавському дизайну. Пол зазвичай виготовляється зі світлих листяних матеріалів, або в природному світлому кольорі, або забарвлюється в білий колір. Ламінований світла підлога – відмінна ідея для вашого скандинавського дизайну. Підлогове покриття може зробити будь-який скандинавський будинок яскравіше і просторіше, створюючи більш гостинну і доброзичливу атмосферу. Щоб забезпечити більше тепла під ногами в холодну зимову пору року, на підлогах ванних кімнат може бути встановлена плитка з підігрівом.

Безпечні вікна

Безпечні вікна у квартирі скандинавського дизайну
Скандинавська квартира повинна мати більш привабливе простір і цього найкраще досягти, пропускаючи багато світла в кімнати. Щоб не блокувати світло, ролети і фіранки повинні бути зведені до мінімуму в скандинавському дизайні. Якщо вам потрібно використовувати віконні покриття для вашого скандинавського декору, виберіть легкі тканини, такі як прозорі штори. Крім того, відображення світла крізь прозорі фіранки вночі може зробити вашу скандинавську квартиру ще більш романтичною.

Правильне освітлення є ключовим

Якісне LED освітлення у ваній кімнаті
Більшість скандинавських будинків насолоджуються денним світлом всього сім годин на день. Таким чином, спосіб, яким використовується освітлення, дуже важливий в скандинавському дизайні інтер’єру. Освітлення вважається джерелом життя і скандинавський декор повинен мати різні форми освітлення, щоб забезпечити достатнє освітлення всього простору. Освітлення також створює настрій в скандинавському дизайні квартири. Наші дизайнери рекомендують використовувати сучасне освітлення з промисловим дизайном, таким як бра і підвісні світильники. Свічки і свічники можуть змусити скандинавську квартиру відчувати себе тепло, затишно і романтично.

Форми і функціональність

Форми і функціональність дизайну квартир скандинавського стилю
Коли справа доходить до використання меблів в скандинавському дизайні, чіткі лінії повинні бути очевидні. Столи, стільці, дивани і інша частина скандинавського декору повинні мати сучасний штрих з гладкими і закругленими краями. Скандинавський дизайн також відрізняється інноваційним і функціональним використанням простору, тому в скандинавської квартирі часто можна побачити багаторівневі настінні стелажі. Ці місця для зберігання є інноваційними і економними і додають візуальний інтерес до простору.
Використовуючи ці десять порад як керівництва, ви зможете створити приголомшливе простір, в якому поєднуються простота, краса і функціональність скандинавського дизайну інтер’єру. Якщо вам потрібна додаткова допомога в розробці скандинавського дизайну для вашого будинку, ви можете поговорити з одним з наших дизайнерів інтер’єру.