Дізнайтеся більше

Засади моєї роботи та історії з профессії

Засновник студії

Ірина Карликова

Я архітектор і дизайнер інтер'єрів. У 2011 році закінчила Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури, спеціальність «Дизайн і архітектура» Вважаю своєю місією допомогу людям у створенні комфортного, ергономічного, функціонального простору.
Концепція моєї роботи - прості і функціональні інтер'єри, покликані максимально відображати сутність і потреби власників.
З 2013 року по 2017 рік запроектована 11 приватних будинків, готель на 20 номерів, містечко з будинками по технології німецького фахверка для Кагерхаус, виконала дизайн-проекти 20 квартир, оформила кафе в Кіровограді, магазин органічної дитячого одягу. Дизайн інтер'єру на замовлення від Ірини Карликової +380674470497.

Простий і якісно оформлений інтер'єр рятує нас від стресу і невизначеності, роблячи людини щасливим. Важливіше не що, а навіщо. Форма слідує за функцією.

Історії з професії

Історія

Завжди працюю на результат

На третьому курсі ми з одногрупниця вперше оформили невелику квартиру для знайомої її батьків. Господиня хотіла перепланувати однокімнатну квартиру в студію з окремою спальнею, при цьому виробити площа на гардеробну. Вибрала один із запропонованих нами варіантів. В процесі деталізації я зрозуміла, що цей план не вирішить її завдання. Великими зусиллями переконала
господарку. Погодившись і побачивши результат неодноразово говорила мені як вона щаслива, що ми
вибрали саме це рішення. Результат проекту важливіше, ніж кількість витрачених годин або
отриманого гонорару.
Історія

Завжди працюю на результат

На третьому курсі ми з одногрупниця вперше оформили невелику квартиру для знайомої її батьків.
Господиня хотіла перепланувати однокімнатну квартиру в студію з окремою спальнею, при цьому виробити площа на гардеробну. Вибрала один із запропонованих нами варіантів. В процесі деталізації я зрозуміла, що цей план не вирішить її завдання. Великими зусиллями переконала господарку. Погодившись і побачивши результат неодноразово говорила мені як вона щаслива, що ми вибрали саме це рішення. Результат проекту важливіше, ніж кількість витрачених годин або отриманого гонорару.
Історія

Завжди працюю на результат

На третьому курсі ми з одногрупниця вперше оформили невелику квартиру для знайомої її батьків.
Господиня хотіла перепланувати однокімнатну квартиру в студію з окремою спальнею, при цьому виробити Господиня хотіла перепланувати однокімнатну квартиру в студію з окремою спальнею, при цьому зробити площу на гардеробну. Вибрала один із запропонованих нами варіантів. В процесі деталізації я зрозуміла, що цей план не вирішить її завдання. Великими зусиллями переконала господарку. Погодившись і побачивши результат неодноразово говорила мені як вона щаслива, що ми вибрали саме це рішення. Результат проекту важливіше, ніж кількість витрачених годин або отриманого гонорару.
01
/
05

Публикації

Статті у журналах про мене

Публікація у журналі "Дім та інтер'єр" у номері за грудень 2018 року

Журнал "Дом и интерьер", статья о моем проекте "Печерский лофт"

Публікація у журналі ID interior

Статья в журнале ID interior

Дизайн інтер'єру квартири у клубному будинку на Печерську у стилі лофт

Публікації

See what we can do for

Портфолио

Мои работы

Контакты

Обратная связь